Informácie

Fotografický portál FOTOO.sk, prináša príjemné osvieženie do virtuálneho fotografického sveta. Cieľom FOTOO.sk nie je konkurovať veľkým fotografickým portálom, ale ich svojím obsahom dopĺňať. Portál je určený prevažne začínajúcim fotografom, ktorí sa s fototechnikou a spracovaním fotografií práve zoznamujú, alebo sa chcú zdokonaliť. FOTOO.sk prináša každý deň zaujímavé novinky, články, recenzie, rozhovory a návody ako fotografovať a spracovávať fotografie.

Recenzie
Recenzie fotoaparátov, objektívov a fotopríslušenstva píšeme z pohľadu ich používateľa a nie z pohľadu testovacieho laboratória. Podľa nás bežný používateľ si radšej prečíta recenziu z pohľadu fotografa, ktorý s daným výrobkom pracuje, ako by sledoval testovacie grafy a krivky. Recenzie píšeme tak ako to cítime a odmietame akékoľvek PR recenzie, v ktorých by sme vychvaľovali produkt, ktorý si to nezaslúži. Ak má recenzovaný produkt nejaký nedostatok, určite sa to v našich recenziách dozviete, bez akýchkoľvek prikrášľovaní a zahmlievaní. Chceme, aby to, čo si náš čitateľ v recenzii prečíta bola aj pravda, a ak sa rozhodne práve vďaka tejto recenzii produkt kúpiť, aby vedel čo môže od neho očakávať.

Kategórie

Počet kategórií fotografického portálu Fotoo.sk je zredukovaný na minimum z dôvodu prehľadnejšieho vyhľadávania pomocou TAGov (kľúčových slov) ktoré sú precízne vyberané pri písaní článkov.

Čo je to TAG?
TAG je skratka z anglického jazyka pre značku alebo aj na slovensku používaný výraz kľúčové slovo. TAGy sa používajú na presné označenie vloženého príspevku a jeho následne vyhľadanie na stránke. TAGy umožňujú omnoho presnejšie vyhľadávnie ako bežné prezeranie kategórií s množstvom príspevkov.

Príklad použitia TAGov
Článok: Recenzia objektívu Tamron SP AF 70-300mm Di VC USD ?
TAGy k článku: objektív,recenzia,tamron,stabilizátor,teleobjektív,300mm