PET fľaša ako statív

Ideálny darček pre ženy fotografky vyrába firma Photojojo pod názvom Bottle Cap Tripod. Ide o výbornú vychytávku do kabelky na výlety v meste, dovolenky na pláži alebo párty. Všade kde nájdete PET fľašu, ako by ste našli nový statív.

flasa-1

Bottle Cap Tripod je v podstate stativová hlava v tvare vrchnáku na PET fľašu, ktorý sa však nešrubuje ale nasúva na vrchnák fľaše. Takto je zabezpečená kompatibilita s väčšinou fliaš. Jediné čo potrebujete je plná fľaša, nakoľko prázdna by neudržala váhu fotoaparátu. Bottle Cap Tripod je určený výhradne pre malé kompakty, do váhy ktorú udrží samotná fľaša. Hlava ma štandardizovanú skrutku ktorá sedí na všetky dostupné fotoaparáty a celá hlava sa dá naklápať o 15°, pre korekciu terénnych nerovností.

flasa-2

flasa-4

flasa-3

Úplne ideálnou kombináciou je použitie Bottle Cap Tripodu a skladacej PET fľaše, ktorá sa dá bežne kúpiť v predajni s turistickým alebo kempovým vybavením. Takto budete mať celý statív schovaný vo vrecku a jediné čo budete musieť pozháňať bude voda alebo piesok do fľaše.

Takže pokiaľ sa chystáte na výlet do New Yorku, dovolenku v Chorvátsku alebo ku kamarátke na párty, nezabudnite si pribaliť do kabelky Bottle Cap Tripod!

Cena Bottle Cap Tripodu v internetovom obchode výrobcu je 10 dolárov a poštovné na Slovensko 15 dolárov. Cena s poštovným 25 dolárov je úplne smiešna keď si predstavíte akú radosť týmto darčekom spravíte svojej priateľke alebo dokonca aj sebe.

[button type=“large“ color=“white“ rounded=“1″ link=“http://photojojo.com/store/awesomeness/bottle-cap-tripod/“ ]http://photojojo.com/store/awesomeness/bottle-cap-tripod/[/button]